« GERİ | İLERİ »

vstvfat2013

VFAT

The Virtual Festival of Aerobatic Teams (VFAT) dünyanın sayılı akrobasi takımlarının sanal ekiplerini buluşturan bir organizasyon. Ekipler belirlenen günlerde internet ortamından yayın yapılan bir kanal aracılığıyla gösterilerini gerçek bir airshowdaki gibi sırayla, kullandıkları simülatörde sergiliyor. Organizasyonun amacı tamamiyle havacılığı, sanal havacılığı sevdirmek ve keyifli zaman geçirmek. Bir yarış olmamasına rağmen zaman zaman tatlı rekabetlerde oluyor. Organizasyonun uçuş kısmı dışında; bu platformda bir çok ülkeden dost kazanabiliyor, ilişkilerinizi geliştirebiliyorsunuz.

Virtual SOLOTÜRK & VFAT

Dünyanın en büyük sanal hava gösterisi VFAT 2013’e 3. kez katılarak gösteri uçuşumuzu icra edeceğiz. 2011 ve 2012 yıllarında yapmış olduğumuz katılımlarda en çok izlenen gösteri ekibi olmayı başardık. Bu sene de aynı şekilde SOLOTÜRK’ü en iyi şekilde temsil edebilmek için elimizden geleni yapacağız. Kurucumuz ve pilotumuz Yunus Emre ERTİT’in eğitip bu sene gösteri pilotluğunu kendisine devrettiği Sezer KISA, VFAT organizasyonunda ilk gösterisini icra edecek! Yeni ekibimiz ile daha dinamik ve daha enerjik bir şekilde huzurlarınızda olmaktan ve SOLOTÜRK’ü uluslararası platformda en iyi şekilde temsil etmekten onur ve gurur duyuyoruz..

VFAT 2013 Gösteri Programını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

 

Gösterimizi 6 Aralık 2013 günü Türkiye saati ile 20.35’de icra edeceğiz. Gösteriyi belirtilen gün ve saatte izlemek için TIKLAYINIZ.

Kategori: DUYURULAR

Yorumlar kapalı.